Strona główna /  RKB /  Partnerzy

Partnerzy biznesowi


Europ Assistance

Europ Assistance Polska to jeden z największych operatorów usług Assistance na świecie. Europ Assistance jest operatorem programu RKB Truck Assistance przeznaczonego dla pojazdów ciężarowych, naczep i ciągnikow siodłowych.

RiskMan

RiskMan to pierwszy na rynku polskim broker i firma doradcza specjalizująca się wyłącznie w ubezpieczeniu należności handlowych i w zarządzaniu ryzykiem kredytowym. Mając na uwadze profesjonalizm naszych partnerów z firmy RiskMan tworzymy wspólnie nowe możliwości dla naszych dotychczasowych i przyszłych klientów.


LOGO_MO_RGB-1-2

Monevia to firma wspierająca klientów w zakresie finansowania należności. Oferta dedykowana jest w szczególności do firm z sektora mikro i małych przedsiębiorstw które ze względu na niewielką skalę działalności wystawiają miesięcznie małą liczbę faktur z wydłużonym terminem płatności lub o niewielkich nominałach. Spółka jest właścicielem innowacyjnej Platformy Monevia, umożliwiającej zarządzanie bieżącymi płatnościami, poprzez sprzedaż faktur przed wygaśnięciem terminu ich płatności.


CWW

Wiodąca na rynku kancelaria radców prawnych i adwokatów. RKB współpracuje z kancelarią w rozwiązywaniu sporów prawnych z umów ubezpieczenia.

Koncept

Agencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Tychach wdrażająca nowoczesne i unikalne produkty ubezpieczeniowe wśród klientów indywidualnych. Współpraca w obszarze ubezpieczeń na życie i zdrowotnych.

Labotech

Firma LABOTECH współpracuje z RKB w zakresie przeprowadzania oceny ryzyka przeciwpożarowego u Klientów tj. oceny aktualnego stanu zabezpieczeń, stopnia dostosowania do obowiązujących przepisów prawa. Dodatkowo audyty wskazują kierunki koniecznych zmian mających na celu podniesienie bezpieczeństwa prowadzonej działalności. Przygotowywane przez LABOTECH audyty są też elementem zapytań ofertowych kierowanych do zakładów ubezpieczeń. Dzięki dokładnemu opisowi przedsiębiorstwa proces ofertowania ulega skróceniu, a Klient otrzymuje ofertę adekwatną do ryzyka.


Jest nam miło poinformować, że firma RKB Sp. z o.o. przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od maja 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością