Dołącz do zespołu RKB!

Likwidator szkód

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • obsługa brokerska klientów spółki w zakresie merytorycznej likwidacji szkód komunikacyjnych
  • analiza dokumentacji ubezpieczeniowej i weryfikacja okoliczności powstania szkód
  • sporządzanie procedur likwidacji, raportów, przygotowywanie odwołań
  • kontakt z klientami, ubezpieczycielami i innymi podmiotami zaangażowanymi w proces likwidacji szkód

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, w obszarze likwidacji szkód ze szczególnym uwzględnieniem szkód w pojazdach
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze brokerskim
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne połączone z wysoką kultura osobistą
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie brokerskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w ciekawych projektach, szkoleniach i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ubezpieczenie życiowe i pakiet socjalny na preferencyjnych warunkach

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Zainteresowała cię nasza oferta pracy?

Skontaktuj się

Ikona